Головна / Новини / Дмитро Андрієвський зустрівся з батьківськими колективами та дітьми шкіл і дитячих садків Солом’янського району столиці

Дмитро Андрієвський зустрівся з батьківськими колективами та дітьми шкіл і дитячих садків Солом’янського району столиці


AKUZ7997

Напередодні новорічних свят, у своїй громадській приймальні, народний депутат України Дмитро Андрієвський зустрівся з батьківськими колективами шкіл та дошкільних навчальних закладів Солом’янського району столиці. До Дня Святого Миколая депутат  подарував дітям портфелі з канцелярським приладдям.

AKUZ7656

«Вже понад 11 років ми опікуємося школами і дошкільними навчальними закладами Солом’янського району, надаючи їм допомогу.  Як депутат, я завжди вважав цей напрямок діяльності одним з найважливіших у своїй роботі. Але сьогодні, під тиском районної влади, школи та дитячі садки змушені відмовлятися від допомоги, якої потребують. У той же час батьки скаржаться на постійну необхідність за власний кошт купувати меблі, оргтехніку, підручники, здійснювати ремонти тощо», – зазначив під час зустрічі Дмитро Андрієвський.

AKUZ8009

Політик підкреслив, що ті події, які сьогодні відбуваються у суспільстві – це неминуча реакція громадян на свавілля влади, безпринципність і безкарність, постійну брехню і лицемірство.

AKUZ8022

Мешканці під час зустрічі  висловлювали своє незадоволення ситуацією в районі. Зокрема зруйнованими і занедбаними дитячими майданчиками (бульв. І.Лепсе 50), розриттям і відсутністю благоустрою території після робіт Київенерго (бульв. І. Лепсе 32-а). Мешканці вулиці Білецького скаржилися на те, що через незадовільний стан зливової каналізації, їх вулиця часто перетворюється на річку. Батьки дітей СЗОШ № 54, яка офіційно відмовилася від закуплених депутатом меблів, мовляв забезпечена всім необхідним, скаржилися на те, що з них у школі збирають гроші на придбання меблів.

AKUZ7984

«Я щиро вітаю всіх з наступаючими святами і бажаю, щоб новий рік ми зустріли перемогою свідомого українського суспільства, яке відстояло свою гідність і країну. Щоб ми і наші діти з оптимізмом дивилися в майбутнє, впевнено йшли шляхом європейського розвитку, зберігаючи найбільші людські цінності, права і свободу людини», – підкреслив Дмитро Андрієвський. 

Депутат запросив дітей на різдвяну виставу до театру ім. І. Франка, яку він вже традиційно декілька років поспіль дарує солом’янцям. Цього року це буде “Лускунчик”.

Нагадаємо, минулого року на запрошення Дмитра Андрієвського виставу “Попелюшка” в театрі ім. І. Франка відвідало 800 дітей Солом’янського району столиці.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online