Головна / Новини / Під час депутатського прийому ще 59 малозабезпечених машканця Солом’янського району отримали матеріальну допомогу

Під час депутатського прийому ще 59 малозабезпечених машканця Солом’янського району отримали матеріальну допомогу


«Спільно з народним депутатом Дмитром Андрієвським ми продовжуємо підтримувати пенсіонерів, інвалідів і надаємо адресну матеріальну допомогу малозабезпеченим мешканцям Солом’янського району. Сьогодні він вперше не зміг особисто вручити Вам допомогу та поспілкуватися через те, що і вдень і вночі знаходиться на Майдані, в епіцентрі подій», - зазначив під час зустрічі з солом’янцями депутат Київради Максим Шкуро.

 MG 9778

Мешканці висловили своє обурення і засудили дії влади щодо розгону мирних демонстрантів на Євромайдані. Разом з тим подякували Дмитру Андрієвському, Максиму Шкуро та всім співробітникам громадської приймальні за їх гідну й принципову громадянську позицію.

 MG 9817Під час депутатського прийому ще 59 пенсіонерів та малозабезпечених мешканців раойну отримали адресну матеріальну допомогу.

 MG 9773

«Протягом року ми забезпечили видачу з депутатського фонду адресної матеріальної допомоги  334 мешканцям солом’янки на суму 108 111 грн», – наголосив Максим Шкуро.

 MG 9794

Депутат запевнив, що разом з Дмитром Андрієвським і надалі буде здійснювати таку роботу.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online