Головна / Новини / У громадській приймальні Дмитра Андрієвського відбулась зустріч з представниками батьківських колективів шкіл

У громадській приймальні Дмитра Андрієвського відбулась зустріч з представниками батьківських колективів шкіл


Під час зустрічі з представниками батьківських колективів шкіл Солом’янського району столиці, що відбулася в громадській приймальні народного депутата Дмитра Андрієвського, депутат Київради Максим Шкуро обговорив нагальні проблеми та ситуацію, що склалася в освітніх закладах району.

Foto 1

30 школярів отримали від депутатів подарунки до новорічних свят – набори канцелярського приладдя.

У своїй розмові з Максимом Шкуро батьки висловили занепокоєння відсутністю допомоги школам з боку влади, скаржилися на те, що змушені постійно здавати кошти на потреби школи із власної кишені.

foto 2

«Сьогодні районні чиновники тиснуть на керівництво шкіл і не дозволяють ім отримувати допомогу від опозиційних депутатів, перекладаючи весь тягар на плечі й кишені батьків. Ми маємо вже декілька випадків, коли школи та дитячі садки  спочатку просили нас допомогти придбати меблі, а потім відмовилися від вже закуплених. Крім того, керівникам шкіл забороняють проводити зустрічі з депутатами від опозиції.  Очевидно, що такі методи й дії влади не можуть не обурювати», - зазначив під час зустрічі Максим Шкуро.

foto 3

Депутат підкреслив, що не зважаючи на перешкоджання влади й активну її протидію, за рік вдалося надати допомогу 13 навчальним закладам на суму 118 153 грн.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online