Головна / Новини / Ми вийшли захистити эвропейський вибір України, - Дмитро Андрієвський

Ми вийшли захистити эвропейський вибір України, - Дмитро Андрієвський


IMG 2761

"Сьогодні сотні тисяч українців по всій країні і закордоном вийшли на вулиці висловити свої європейські прагнення. Вони вкотре підтвердили свою громадянську і національну позицію та готовність боротися за соє майбутнє. Переконаний, кожен з нас, хто вийшов на майдан, зробив важливий і необхідний крок на шляху до нашої перемоги", - зазначив народний депутат України від фракції ВО “Батьківщина” Дмитро Андрієвський.

IMG 2925

В Києві понад 100 тисяч громадян взяли участь у Народному Віче “За європейську Україну!”.

IMG 2880

Центральні вулиці столиці були вщерть заповнені прихильниками європейської інтеграції України. Люди несли прапори Європейського Союзу і України, у багатьох на одязі прикріплені стрічки "Україна-ЄС".

IMG 3012

Під час мітингу на Європейській площі до учасників звернулися лідери опозиції Арсеній Яценюк, Олег Тягнибок, народні депутати, донька Юлії Тимошенко Євгенія та відомі журналісти.

У своєму зверненні Арсеній Яценюк  зазначив:"Президент Янукович повинен полетіти у Вільнюс, виконати волю народу України та закону і 28 листопада підписати Угоду від імені українського народу, де Україна стає частиною Європи".

AKUZ2723

"Ми вимагаємо від цього так званого уряду і президента скасувати своє рішення про зупинку європейської інтеграції. До Вільнюса ми будемо пікетувати Кабмін з вимогою скасувати антиєвропейське і антиукраїнське рішення", - заявив Арсеній Яценюк.

IMG 2945

Під час народного Віче було ухвелено резолюцію, у якій йдеться: “Ми – громадяни, що зібралися на Віче на Європейській площі у Києві, керуючись положеннями статті 5 Конституції України, відповідно до якої єдиним джерелом влади в Україні є народ, – ухвалили наступні рішення:

1. Вимагати відставки уряду Миколи Азарова за зраду національних інтересів та ухвалення рішення про відмову від курсу на європейську інтеграцію.

2. Вимагати проведення 27 листопада 2013 року позачергової сесії Верховної Ради України, на якій терміново розглянути та ухвалити всі необхідні євроінтеграційні закони, у тому числі про лікування засуджених за кордоном та про прокуратуру. Відповідне звернення трьох фракцій і необхідні підписи вже передані до Верховної Ради.

У разі неспроможності Верховної Ради ухвалити необхідні закони, відмови парламентської більшості голосувати за них, домагатися розпуску парламенту та проведення позачергових виборів народних депутатів України.

3. Вимагати від президента України Віктора Януковича негайно скасувати рішення уряду Азарова, припинити політичні репресії, звільнити Юлію Тимошенко, відновити курс на європейську інтеграцію та підписати Угоду про Асоціацію між Україною та Європейським Союзом на вільнюському саміті «Східного партнерства».

У разі відмови Президента виконати свої конституційні обов’язки та непідписання Угоди, домагатися імпічменту президенту Януковичу за державну зраду, зрив підписання Угоди про Асоціацію з Європейським Союзом та закликати всі демократичні країни світу негайно застосувати персональні санкції проти Януковича та представників його корумпованого режиму.

4. Звернутися до керівників Європейського Союзу, голів держав та урядів усіх 28 країн його членів із закликом не закривати двері Україні в Європу, створити умови для підписання Угоди про Асоціацію після зміни влади в країні.

5. Забезпечити координацію дій опозиції, громадськості та всіх українських проєвропейських сил.

Провести мобілізацію всіх партій, громадських організацій та громадян, які виступають за європейську інтеграцію України, для проведення акцій протесту до нашої перемоги.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online