Головна / Новини / Проваливши питання євроінтеграції, сьогодні Партія регіонів показала своє справжнє зрадницьке обличчя, – Дмитро Андрієвський

Проваливши питання євроінтеграції, сьогодні Партія регіонів показала своє справжнє зрадницьке обличчя, – Дмитро Андрієвський


AKUZ1723

«Після багаточисельних обіцянок, створення робочих груп, тривалих перемов і заспокійливих мантр про незмінний євроінтеграційний курс України, сьогодні, під час голосування в парламенті за вирішальні законопроекти, Партія регіонів не підтримала жодного із законопроектів, які б дозволили лікування Юлії Тимошенко закордоном. Регіонали навіть відмовилися голосувати за закон про прокуратуру, внесений президентом», – зазначив народний депутат від фракції ВО «Батьківщина» Дмитро Андрієвський.

Політик наголосив, що таким чином провладна більшість фактично заблокувала процес євроінтеграції України. Президент неодноразово обіцяв, що Україна виконає всі вимоги ЄС, в тому числі – питання подолання наслідків політично вмотивованого правосуддя. Під час Генасамблеї ООН український гарант заявив на весь світ, що питання Юлії Тимошенко буде вирішено до 21 жовтня.

«Заради євроінтеграції опозиція проголосувала за недолугі закони про вибори і прокуратуру, відкликавши свої поправки. Влада зірвала підписання угоди про асоціацію України з ЄС, ставлячи під загрозу європейське майбутнє країни. Президент намагається перекласти відповідальність про зрив угоди на парламент, але прийняття необхідних рішень – повністю в його компетенції, а відтак і його персональна відповідальність», – наголосив Дмитро Андрієвський.



Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online