Головна / Новини / Дмитро Андрієвський привітав ветерана з 70-річчям визволення Києва від німецько-фашистських загарбників

Дмитро Андрієвський привітав ветерана з 70-річчям визволення Києва від німецько-фашистських загарбників


AKUZ7414-1

З нагоди пам’ятної дати, 70-ї річниці визволення Києва від німецько-фашистських загарбників, народний депутат України Дмитро Андрієвський та депутат Київради Максим Шкуро відвідали ветерана Великої Вітчизняної війни, Ангеліну Дмитрівну Міцюру, яка в 1943 році брала участь у визволенні столиці.

AKUZ7421

“Події 6 листопада 1943 року назавжди війшли в історію, як одна з трагічніших сторінок Великої Вітчизняної війни. Визволення Києва від фашистів коштувало сотень тисяч життів наших співвітчизників. Ми завжди будемо пам’ятати про їх подвиг і низько вклоняємося тим, хто пройшов через страшне пекло війни, здобувши перемогу, мир і свободу для своєї Батьківщини”, - зазначив у привітанні Дмитро Андрієвський.

AKUZ7555

Спільно з Ангеліною Дмитрівною гості переглянули альбом з військовими світлинами. Ветеран поділилася спогадами.

“Пригадую, як в березні 1942 року добровольцем пішла на фронт. 20-ти річною студенткою мене направили у війська протиповітряної оборони в м. Вороніж. А в жовтні 1943 наш полк перекинули на 1-й Український фронт. Нашим бойовим завданням тоді було визволення Києва”, - розповіла Ангеліна Дмитрівна.

AKUZ7563

Після звільнення міста військова частина Ангеліни Міцюри залишилась охороняти повітряний простір столиці. Демобілізована у 1945 році, вона пішла працювати вчителем російської мови та літератури в школі. Сьогодні має 33 роки педагогічного стажу, з них - 19 років завучем. Перед виходом на пенсію 9 років працювала завучем школи № 178 Солом’янського району міста Києва. В цій школі створила музей бойової слави.

Сьогодні Ангеліна Дмитрівна велику увагу приділяє патріотичному вихованню молоді. Читає школярам лекції на уроках мужності, організовує екскурсії до музею Великої Вітчизняної війни, бере активну участь у діяльності ветеранської організації.

AKUZ7566

Довідково: Дмитро Андрієвський вже понад 10 років підтримує ветеранів Солом’янського району столиці, надає матеріальну допомогу, співпрацює з ветеранськими організаціями, допомагає в організації музеїв Великої Вітчизняної війни та кімнат слави у школах.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online