Головна / Новини / Дмитро Андрієвський підтримав дитячі футбольні змагання, які пройшли з нагоди 70-ти річчя визволення Києва

Дмитро Андрієвський підтримав дитячі футбольні змагання, які пройшли з нагоди 70-ти річчя визволення Києва


AKUZ5871«Дуже важливо підтримувати прагнення дітей займатися спортом і популяризувати здоровий спосіб життя. До мене з проханням надати матеріальну допомогу на придбання спортивної форми звернулося керівництво і батьки дитячого спортивного клубу «Авіатор». Сьогодні під час урочистого відкриття футбольних змагань, приурочених до 70-ти річчя від дня визволення Києва від німецько-фашистських загарбників, ми вручили дітям очікувану форму», - зазначив народний депутат України Дмитро Андрієвський.

«В нашому клубі тренується багато дітей з малозабезпечених сімей віком від 7 до 9 років. Робота спортивного клубу спрямована на зацікавлення та участь у спортивному житті дітей-сиріт, дітей з малозабезпечених сімей, які не мають фінансових можливостей відвідувати платні спортивні заклади», - йдеться у зверненні до народного депутата.

«Ми щиро дякуємо Дмитру Андрієвському за підтримку і надану допомогу. Наш клуб існує з 1999 року і постійно опікується дітьми з малозабезпечених сімей і сиротами. Допомагаючи їм, ми разом робимо добру справу для формування фізично і морально здорового суспільства», - зазначив голова ФСК “Авіатор”, заслужений тренер України Анатолій Ігнатович.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online