Головна / Новини / Дмитро Андрієвський провів депутатський прийом

Дмитро Андрієвський провів депутатський прийом


«Однією з найбільш болючих проблема, яка сьогодні турбує мешканців Солом’янського району, є відсутність у багатьох будинках гарячої води та опалення. До моєї громадської приймальні надходять колективні й персональні звернення солом’янців, які просять допомогти у вирішенні цієї проблеми», – зазначив народний депутат України Дмитро Андрієвський.

AKUZ5235

«З початку червня 2013 року у всьому будинку немає гарячої води. З гарячого крана тече холодна вода. Лічильники таку воду рахують по повному тарифу. В будинку багато немовлят та дітей шкільного й дошкільного віку. Відсутність гарячої води призводить до підвищення антисанітарного стану та захворюваності мешканців. Звернення до ЖЕК не дають результату. Київенерго також не може нічим допомогти», – йдеться в колективному зверненні мешканців будинку № 4 по вул. Т. Яблонської.  

«Я направив депутатське звернення до Голови КМДА О. Попова з вимогою вжити термінових заходів щодо усунення причин відсутності гарячого водопостачання у будинку № 4 по вул. Т. Яблонської у Солом’янському районі м. Києва. Актуальність вирішення питання гарячої води та гарячого водопостачання на законодавчому рівні назріла вже давно. Тому, спільно з моїми колегами по комітету, ми підготували важливий законопроект, яким передбачено врегулювання цих гострих питань. Профільний комітет вже підтримав законопроект, тепер ми будемо вимагати, щоб його найближчим часом було розглянуто на сесії Верховної Ради», – наголосив Дмитро Андрієвський.

AKUZ5385

З проблемою аварійного стану вхідних груп будинку та невиконання ремонтних робіт, запланованих міською програмою ще у 2011 році, звернулися мешканці будинку № 26 по вул. Ушинського.

«У 2008 році спеціальною комісією було встановлено аварійний стан  вхідних груп нашого будинку. Рішенням КМДА № 268/5655 від 23.06.2011 року його було включено до поадресного переліку виконання ремонтних робіт вхідних груп  Солом’янського району м. Києва. Але за цей час ніяких робіт проведено не було. Сьогодні існує вірогідність повного обвалу вхідних груп з відповідними катастрофічними наслідками. Такі випадки вже в Києві траплялися. Просимо сприяти, щоб необхідні роботи були проведені», – просять депутата мешканці будинку.

Депутат повідомив, що вже направив депутатське звернення до Голови КМДА О. Попова з вимогою вжити дієвих заходів, щодо термінового проведення ремонту вхідних груп, й особисто контролюватиме це питання.

AKUZ5528

Зустрітися з народним депутатом прийшов студент 4-го курсу юридичного факультету НАВС. Він звернувся з питанням працевлаштування студентської молоді.

«Гарантування першого робочого місця випускникам наших вишів – одне з важливих питань, яке ми відстоюємо в стінах парламенту. Сьогодні депутатами фракції «Батьківщина» вже зареєстровано декілька законопроектів, зокрема «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення молоді першим робочим місцем», яким пропонується передбачити квоту 1 перше робоче місце на 20 штатних робочих місць. Є й інші законопроекти, що заслуговують розгляду та прийняття. Для цього лише необхідна політична воля більшості», – підкреслив Дмитро Андрієвський.

AKUZ5308

Під час особистого прийому депутат також зустрівся з представниками ЖБК «Медик-4» й обговорив питання встановлення тарифів на комунальні послуги. З представниками мікрорайону Жуляни вирішували питання, пов’язані з реконструкцією Жулянського шляхопроводу.  

Депутат зазначив, що не залишає без уваги жодне звернення, одразу ж реагує, направляє депутатські звернення і контролює вирішення кожного питання, з яким звертаються солом’янці до його громадської приймальні.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online