Головна / Новини / На вимогу Дмитра Андрієвського питання аварійного будинку № 53 по вул. Донецькій вирішується вже сьогодні

На вимогу Дмитра Андрієвського питання аварійного будинку № 53 по вул. Донецькій вирішується вже сьогодні


«Нам вдалося добитися того, що виконання проектних робіт з підсилення ґрунтової основи фундаменту та відновлення конструктивної жорсткості стін фундаменту житлового будинку № 53 на вул. Донецькій вже вноситься до адресного переліку виконання робіт з капітального ремонту житлового фонду в Солом’янському районі міста Києва на 2013 рік. Відповідні зміни до розпорядження «Про розподіл бюджетних асигнувань, наданих управлінню житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві адміністрації на 2013 рік», готує Солом’янська адміністрація», – зазначив народний депутат Дмитро Андрієвський.

У відповіді Голови КМДА Олександра Попова народному депутатові йдеться також про те, що питання відновлення конструктивної жорсткості фундаментів, підсилення ґрунтової основи фундаментів і відновлення асфальтного покриття прибудинкової території житлового будинку № 53 на вул. Донецькій буде вирішено Солом’янською районною в місті Києві державною адміністрацією відповідно до програми ремонту житлового фонду Солом’янського району у наступному році.  

Нагадаємо, нещодавно мешканці будинку 53 по вул. Донецькій звернулися до Дмитра Андрієвського з проханням допомогти вирішити проблему аварійного стану будинку.  З цього приводу народний депутат зустрівся з мешканцями будинку. Щоб з’ясувати, чому влада не реагує, на зустріч були запрошені представники міської та районної адміністрацій та КП «Чоколівське».

Donetska 1

Donetska 2Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online