Головна / Новини / Мешканці будинку по вул. Єреванській, 23 подякували Дмитру Андрієвському за допомогу

Мешканці будинку по вул. Єреванській, 23 подякували Дмитру Андрієвському за допомогу


До громадської приймальні народного депутата України Дмитра Андрієвського надійшла подяка від мешканців будинку № 23 по вул. Єреванській Солом’янського району столиці.

"Хочемо подякувати всій команді та особисто Дмитру Андрієвському за своєчасне реагування на наші прохання. Це мешканці будинку по вул. Єреванській 23. Повідомляємо, що згідно Вашого запиту оперативно були усунені причини перепаду напруги та відновлені проектні схеми електропостачання житлового будинку №23 по вул. Єреванській», – йдеться у листі.

Нещодавно, мешканці будинків № 21 и 23 по вул. Эреванській та № 45 по вул. Уманській звернулися до Дмитра Андрієвського з проханням допомогти у вирішенні проблеми з електропостачанням. «Наші будинки підключені до пункту електропостачання кабелем, що має одну дефектну жилу. Внаслідок цього напруга в електромережі уже багато років не відповідає нормам. Ми неодноразово зверталися до працівників ЖЕК з інформацією про таку ситуацію. Згідно відповідей диспетчера ЖЕК, заявки відправлялися до Київенерго. Але все безрезультатно», – скаржилися солом’янці  

Мешканці потерпали від того, що напруга в мережі періодично знижувалася до 160-180 вольт. Це призводило до виходу з ладу побутових приборів та обладнання, а іноді й до аварійних ситуацій та пожеж.

«Отримавши колективне звернення громадян, я направив депутатське звернення до КП «Дирекція з управління і обслуговування житлового фонду Солом’янського району» та ПАТ «Київенерго» з вимогою вжити термінових заходів щодо відновлення безперебійного електропостачання до будинків та надання роз’яснення щодо проблемної ситуації. Ми контролюємо, щоб вимоги мешканців були виконані невідкладно», – зазначив народний депутат України Дмитро Андрієвський.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online