Головна / Новини / Дмитро Андрієвський надав допомогу на лікування двох важкохворих дітей

Дмитро Андрієвський надав допомогу на лікування двох важкохворих дітей


AKUZ1978

Під час депутатського прийому Дмитро Андрієвський надав матеріальну допомогу матері двох важкохворих дітей-близнюків Олені Лосовській на лікування її доньок у Міжнародному центрі відновного лікування в м. Трускавець у клініці В. І. Козявкіна. Діти пройдуть 12-ти денний курс відновної терапії.

«Сьогодні держава заборгувала громадянам мільярди соціальних виплат. Мізерні пенсії й зарплати, які не можуть забезпечити елементарні життєві потреби людей, призводять до того, що велика кількість пенсіонерів, інвалідів, матерів-одиначок, інших малозабезпечених і соціально незахищених верств населення опинилися за межею бідності. Безперечно, мати, яка сама виховує двох неповнолітніх хворих дітей потребує допомоги і підтримки», – зазначив Дмитро Андрієвський.

Політик підкреслив, що протягом цього року вже близько 10 дітей та підлітків отримали допомогу на лікування важких хвороб.   

«Всі отримані від держави депутатські кошти й заробітну плату я спрямовую на соціальну допомогу мешканцям Солом’янського району столиці. В такий спосіб я висловлюю свою громадянську позицію і щоденно роблю все можливе, щоб підтримати своїх виборців», – підкреслив політик.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online