Головна / Новини / Дмитро Андрієвський з робочим візитом відвідав Словацьку Республіку

Дмитро Андрієвський з робочим візитом відвідав Словацьку Республіку


P1160701 1

15-17 жовтня відбувся робочий візит до Словацької Республіки Заступника Голови Групи Верховної Ради України з міжпарламентської дружби зі Словаччиною, народного депутата Дмитра Андрієвського.

У ході перебування в Словаччині Д. Андрієвський у Посольстві України в СР зустрівся зі своїм безпосереднім візаві в словацькому парламенті – депутатом Національної Ради СР від правлячої партії „Смер – СД”, Головою Групи НР СР з міжпарламентської дружби з Україною М. Крайковичем.

Співрозмовниками було обговорено широке коло питань як двостороннього співробітництва на рівнях парламентських суб’єктів двох держав, так і співпраці у напрямку словацького сприяння європейській інтеграції і підписання Угоди про асоціацію Україна-ЄС.

У ході зустрічі, ґрунтуючись на результатах нещодавнього офіційного візиту в Україну Голови Національної Ради СР П. Пашки, було обговорено низку питань співробітництва партнерських груп дружби ВРУ та НР СР, а також досягнуто ряду домовленостей.

Крім того, народний депутат Дмитро Андрієвський, перебуваючи в Словаччині, 16 жовтня взяв участь як доповідач у словацько-українському бізнес-семінарі щодо підприємницького клімату в Україні та умов ведення бізнесу у світлі підписання Угоди про асоціацію (та її невід’ємної частини – Угоди про ЗВТ). Виступ українського парламентаря був позитивно оцінений учасниками заходу, адже він містив конкретні приклади можливості українсько-словацького співробітництва, характеризувався системністю та глибиною подачі інформації, відзначався цільовими акцентами на сферах обопільного інтересу.

Докладніше на офіційному сайті Посольства України в Словацькій Республіці

http://slovakia.mfa.gov.ua/ua/press-center/news/15594-slovacyku-respubliku-vidvidav-zastupnik-golovi-grupi-verkhovnoji-radi-ukrajini-z-mizhparlamentsykoji-druzhbi-z-slovachchinoju-djandrijevsykijГромадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online