Головна / Новини / Недовиконання київського бюджету склало вже понад три мільярди гривень. При цьому держава забирає у киян кожну другу гривню сплаченого податку з доходів фізичних осіб, – Дмитро Андрієвський

Недовиконання київського бюджету склало вже понад три мільярди гривень. При цьому держава забирає у киян кожну другу гривню сплаченого податку з доходів фізичних осіб, – Дмитро Андрієвський


AKUZ3114

«За вісім місяців 2013 року недовиконання дохідної частини бюджету Києва склало  майже 3,3 мільярди гривень. На 2,8 мільярди гривень не виконана видаткова частина столичного бюджету. На рівні районів зривається виконання програми соціально-економічного розвитку, не ремонтуються будинки, дороги, не виплачуються муніципальні надбавки», – зазначив народний депутат України від фракції ВО «Батьківщина» Дмитро Андрієвський.        

Політик підкреслив, що з початку року з київського бюджету вилучено майже 5 мільярдів гривень. Разом з тим 288 мільйонів недоотримали освітяни столиці, 265 – охорона здоров’я, на 232 мільйони недофінансована програма соціального захисту та соціального забезпечення.  На 384 мільйони недовиконаний план будівництва у столиці.

«Таке суттєве недовиконання надходжень до бюджету Києва загрожує  місту соціальним колапсом. Спільно з моїми колегами депутатами від фракції «Батьківщина» ми підготували і зареєстрували у Верховній Раді законопроект, який ліквідовує дискримінаційну норму і повертає Києву 50 % сплачених киянами податків. Але влада не поспішає з розглядом цього законопроекту. Ми наполягаємо, щоб законопроект був розглянутий, і в бюджеті 2014 року гроші киян працювали на користь громади», – наголосив народний депутат.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online