Головна / Новини / Дмитро Андрієвський надав матеріальну допомогу інваліду ІІ-ї групи, учительці пенсіонерці

Дмитро Андрієвський надав матеріальну допомогу інваліду ІІ-ї групи, учительці пенсіонерці


AKUZ7428

«Щомісяця у моїй громадській приймальні спільно з депутатом Київради Максимом Шкуро ми надаємо матеріальну допомогу малозабезпеченим і соціально незахищеним мешканцям Солом’янського району. Дехто через стан здоров’я навіть не може самостійно прийти. Тому я особисто, або мої помічники виїжджаємо до будинку, квартири,  лікарні, де знаходиться людина, яка потребує цієї допомоги», – зазначив народний депутат України від фракції ВО «Батьківщина» Дмитро Андрієвський.

Щоб надати матеріальну допомогу від депутата, до Ніни Оксентіївни завітав помічник Дмитра Андрієвського Олександр Вергун.

«Життя склалося так, що сьогодні я, інвалід, пенсіонер, яка понад 45 років працювала у школі, змушена сама утримувати себе і онука. Ми живемо на мою мізерну пенсію у 1257 гривень. Вже заборгували декілька тисяч гривень за комунальні послуги, адже як можна прожити на ці копійки? До кого з чиновників я не зверталася, ніхто не відгукнувся на моє прохання. Вперше я звернулася до Дмитра Андрієвського і отримала допомогу, за що йому щиро дякую», – розповіла Ніна Оксентіївна.

«Влада стійко не хоче визнавати своїх боргів, які накопичилися з виплати заробітних плат бюджетникам, лікарняних, декретних, навіть кошти на поховання не виплачуються. Чиновники вперто стверджують, що українцям стало жити краще. Та факти і реалії свідчать протилежне. Ніна Оксентіївна одна з мільйонів тих, хто потребує не голослівних обіцянок, а реальних дій і допомоги вже сьогодні», – переконаний Дмитро Андрієвський.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online