Головна / Новини / Дмитро Андрієвський: Уряд продовжує накопичувати борги, лише невиплата зарплат сягнула мільярда гривень

Дмитро Андрієвський: Уряд продовжує накопичувати борги, лише невиплата зарплат сягнула мільярда гривень


phoca thumb s akuz7697

«У відповідь на депутатське звернення нашої колеги, депутата від "Батьківщини", члена комітету Верховної Ради з питань соціальної політики та праці Людмили Денісової, було отримано документ з даними Державної казначейської служби щодо поточних виплат. Цифри свідчать про те, що держава заборгувала громадянам мільярди гривень. Найбільш ганебно те, що уряд навіть затримує виплату коштів на поховання людей, ця сума складає 1,13 мільйона гривень. Не виплачуються лікарняні та декретні кошти», – зазначив народний депутат України від фракції ВО «Батьківщина» Дмитро Андрієвський.

За даними документу, станом на 16 вересня казначейством невиконані платіжні доручення Фонду з тимчасової непрацездатності на суму майже 937 мільйонів гривень, в тому числі невиплата лікарняних склала 430 мільйонів гривень, декретних - 230 мільйонів гривень. Не оплачується лікування дітей у дитячих закладах оздоровлення.

«З початку року заборгованість із виплати зарплат зросла і склала майже 1 мільярд гривень. Ми вимагаємо термінового звіту уряду, внесення змін до бюджету і негайного погашення заборгованості», – наголосив Дмитро Андрієвський.

kaznacheystvo 5001

zaborgovanist regionuГромадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online