Головна / Новини / Дмитро Андрієвський: Ми вимагаємо невідкладного внесення змін до держбюджету і погашення заборгованості перед чорнобильцями, афганцями, дітьми війни, освітянами та медпрацівниками

Дмитро Андрієвський: Ми вимагаємо невідкладного внесення змін до держбюджету і погашення заборгованості перед чорнобильцями, афганцями, дітьми війни, освітянами та медпрацівниками


AKUZ1845

«Сьогодні держава заборгувала мільярди гривень чорнобильцям, афганцям, дітям війни. У червні 2013 року борг лише перед чорнобильцями склав понад 3,5 мільярди гривень. Влада фактично заблокувала виконання судових рішень з соціальних питань. На цьому неодноразово наголошували мої колеги депутати у ЗМІ та з парламентської трибуни», – зазначив народний депутат України від фракції ВО «Батьківщина» Дмитро Андрієвський. 

Політик підкреслив, що відповідно до закону «Про державний бюджет України на 2013 рік» Кабінет міністрів на основі моніторингу виконання держбюджету України за підсумками І кварталу 2013 року має внести пропозиції щодо підвищення соціальних стандартів та їх фінансового забезпечення.

«Влада неодноразово обіцяла, що бюджет 2013 року буде корегуватися, оскільки не забезпечує належне фінансування всіх необхідних бюджетних сфер та соціальних виплат. Але не після першого кварталу, не за результатами першого півріччя уряд так і не вніс зміни до держбюджету, щоб забезпечити обіцяне «покращення», – наголосив Дмитро Андрієвський. 

«Опозиція вимагає розглянути держбюджет на 2014 рік відповідно до бюджетного кодексу вже у вересні цього року. Ми вимагаємо сьогодні передбачити всі соціальні виплати, підвищити прожитковий мінімум та заробітну плату. Наше завдання – змусити владу думати про виборців завжди, а не за три місяці до виборів», – переконаний Дмитро Андрієвський.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online