Головна / Новини / Дмитро Андрієвський: Завдання парламенту сьогодні – євроінтеграція та підвищення соціальних стандартів

Дмитро Андрієвський: Завдання парламенту сьогодні – євроінтеграція та підвищення соціальних стандартів


Gazaeta

"Вже зараз видно, що євроінтеграційні закони будуть підтримані парламентом. Це, напевне, один з найбільших здобутків усіх нас – простих українців та політиків, які працюють в опозиції. Ми добилися того, що влада, врешті-решт, змушена була підтримати той зовнішній політичний курс, який підтримує більшість мешканців України", – зазначив в інтерв’ю газеті "ЧАС" народний депутат України від фракції ВО "Батьківщина" Дмитро Андрієвський. 

Політик підкреслив, що головне питання, на яке сьогодні влада повинна дати відповідь – коли звільнять Юлію Тимошенко. 

“Ми вимагаємо підвищення прожиткового мінімуму та заробітної плати з 1 січня 2014 р. Ми знаємо, що влада планує підвищувати соціальні стандарти лише в жовтні-листопаді наступного року, тобто безпосередньо перед виборами Президента. Наше завдання – змусити владу думати про виборців повсякчас, а не за три місяці до виборів”, – наголосив Дмитро Андрієвський.

В інтерв’ю депутат розповів, що фракція "Батьківщина" розробила і зареєструвала понад 200 соціальних законопроектів. Серед них і забезпечення молоді житлом, і захист прав матерів, які виховують дітей до 3-х років та підняття престижу материнства, виконання зобов’язань держави перед дітьми війни, афганцями, чорнобильцями,  важливий законопроект щодо захисту прав пацієнтів та багато інших.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online