Головна / Новини / Дмитро Андрієвський надав матеріальну допомогу малозабезпеченим мешканцям Солом’янського району столиці

Дмитро Андрієвський надав матеріальну допомогу малозабезпеченим мешканцям Солом’янського району столиці


143 малозабезпечених мешканці Солом’янського району отримали матеріальну допомогу від народного депутата України Дмитра Андрієвського та депутата Київради Максима Шкуро.

AKUZ4772 1

«Солом’янський район – один з найчисельніших районів м. Києва. Тут проживає понад 350 тисяч людей. Це 12,3 % від загальної кількості населення столиці. З них 70 тисяч, а це 20 % населення району – пенсіонери. У своїх зверненнях вони часто наголошують на тому, що їх мізерної пенсії не вистачає, щоб забезпечити елементарне існування, не говорячи вже про лікування. Сьогодні вони потребують особливої уваги та підтримки», – зазначив народний депутат від фракції ВО «Батьківщина» Дмитро Андрієвський.

AKUZ4705

Найчастіше у своїх зверненнях до депутата мешканці просять надати матеріальну допомогу на лікування. «Маючи великий стаж роботи, 37 років, я отримую мінімальну пенсію, а на лікування діабету та інших хвороб доводиться витрачати багато грошей, через те й звертаюся до Вас по матеріальну допомогу», – йдеться у зверненні пенсіонерки Антоніни Павлівни.

AKUZ4802

За матеріальною допомогою звертаються й ті, хто доглядає за інвалідами. «Прошу надати матеріальну допомогу на придбання ліків і засобів реабілітації для сина, інваліда дитинства, який прикутий до інвалідного візка», – йдеться у зверненні мешканки Солом’янського району.

AKUZ4503

«На жаль, влада сьогодні не спроможна належним чином соціально захистити своїх громадян і забезпечити гідний рівень життя. Тому одним з пріоритетів нашої роботи є допомога соціально незахищеним і малозабезпеченим мешканцям району», – підкреслив депутат Київради Максим Шкуро.

AKUZ5394

«Протягом цього року спільно з депутатом Київради Максимом Шкуро ми надали матеріальну допомогу 276 солом’янцям (серед них: 197 пенсіонерів, 14 інвалідів, 6 одиноких матерів, 4 багатодітні сім’ї, 22 студенти, 4 воїна-афганця, 24 дитини, 5 осіб, які доглядають за інвалідами та літніми людьми) на суму понад 300 тисяч гривень. На черзі ще 136 мешканців району», – наголосив Дмитро Андрієвський.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online