Головна / Новини / Першочергові завдання третьої сесії Верховної Ради VІІ скликання: прийняття євроінтеграційних законів та підняття соціальних стандартів, – Дмитро Андрієвський

Першочергові завдання третьої сесії Верховної Ради VІІ скликання: прийняття євроінтеграційних законів та підняття соціальних стандартів, – Дмитро Андрієвський


AKUZ2133

«Першочергові завдання парламенту, який сьогодні розпочав свою роботу, – прийняття всіх необхідних законів, спрямованих на європейську інтеграцію. До підписання угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом на Саміті у Вільнюсі залишилося дуже мало часу. Необхідно прийняти близько 10 пріоритетних євроінтеграційних законів, крім того, – привести значну кількість норм чинного законодавства у відповідність до європейських стандартів», – зазначив народний депутат України від фракції ВО «Батьківщина» Дмитро Андрієвський. 

Депутат підкреслив, що одними з ключових питань, які Рада ЄС ставить перед Україною, залишаються питання політичних переслідувань та звільнення Юлії Тимошенко. Невирішеним залишається питання проведення виборів у п’яти проблемних округах й виборів мера Києва та Київради.

«Особливо важливими і відчутними для кожного українця сьогодні є питання подолання економічної кризи та підняття соціальних стандартів: підвищення зарплат і пенсій, подолання безробіття, скасування пенсійної реформи. «Батьківщина» вимагає від українського уряду чіткого плану дій у цьому напрямку», – наголосив Дмитро Андрієвський.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online