Головна / Новини / Дмитро Андрієвський привітав студентів університету театру, кіно і телебачення ім. І. К. Карпенка-Карого

Дмитро Андрієвський привітав студентів університету театру, кіно і телебачення ім. І. К. Карпенка-Карого


AKUZ1824_1

Народний депутат України Дмитро Андрієвський привітав студентів та викладачів Київського Національного університету театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого з початком нового навчального року.

«Щороку нас збирає ця радісна і урочиста подія – посвята в студенти першокурсників. Авторитет мистецького вишу, до якого ви щойно вступили, є вагомим і беззаперечним. Його імідж і репутація – це, перш за все, високий професійний рівень випускників університету, які сьогодні працюють на провідних театральних сценах України і світу, в кіно і на телебаченні. Я щиро бажаю вам розкрити свій творчий потенціал і знайти себе в професії», – зазначив у своєму зверненні до першокурсників Дмитро Андрієвський.

AKUZ1845

Депутат підкреслив, що за десять років співпраці з університетом реалізовано багато проектів, серед них і відомий далеко за межами України Міжнародний фестиваль театральних шкіл «Натхнення».

AKUZ2024

Традиційно студенти театрального привітали своїх першокурсників яскравою виставою.

«Ми постійно підтримуємо студентів, заохочуємо найкращих преміями, організовуємо поїздки на міжнародні фестивалі та конкурси. Навчальний рік лише розпочався і попереду у нас нові яскраві творчі проекти», – наголосив Дмитро Андрієвський.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online