Головна / Новини / Дмитро Андрієвський привітав школярів з Днем Знань

Дмитро Андрієвський привітав школярів з Днем Знань


1 вересня народний депутат України Дмитро Андрієвський завітав на свято Першого дзвоника до спеціалізованої школи № 52 у Солом’янському районі столиці.
AKUZ1572
«Я щиро вітаю школярів, батьків, учителів з початком нового навчального року. Позаду залишилося хвилювання і підготовка до школи, попереду – нові завдання, нові цілі. Першокласники відкриють для себе світ знань, випускникам доведеться визначатися у виборі професії. Та всім треба буде докласти зусиль і старанності, щоб досягнути успіхів у навчанні», – зазначив у своєму привітанні Дмитро Андрієвський.
AKUZ1551
Депутат подякував батькам і учителям за їх терпіння і наполегливість у вихованні молодого покоління.
AKUZ1597
Школярів і гостей свята привітали учні 10-го класу, переможці міжнародних конкурсів з бальних танців, подарувавши прекрасний шкільний вальс.
AKUZ1679«Вже понад 10 років допомога школам залишається одним з важливих напрямків моєї депутатської діяльності в окрузі. Зокрема для спеціалізованої школи № 52 за декілька років ми придбали і сучасне обладнання для навчання: мультимедійний проектор, електронні інтерактивні дошки, меблі. Й сьогодні ми прийшли не з пустими руками. До нового навчального року ми передали школі нові меблі для шкільної їдальні», – підкреслив Дмитро Андрієвський.


Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online