Головна / Новини / Дмитро Андрієвський привітав першокурсників НТУУ «КПІ» 2013

Дмитро Андрієвський привітав першокурсників НТУУ «КПІ» 2013


AKUZ0535
Напередодні 1 вересня Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» вітав своїх першокурсників. Урочистості розпочалися вдень на Площі Знань, після чого студенти розійшлися по факультетам і кафедрам, де познайомилися з викладачами та отримали залікові книжки й студентські квитки, а завершилося свято масштабною дискотекою та феєрверком.

AKUZ0354
«День першокурсника  - це традиційне свято Київської політехніки. Враховуючи те, що «КПІ» один з найбільших вишів в Україні, свято тут вражає своїми масштабами. На Площі Знань зібралося понад 5 тисяч першокурсників. Щороку я з великим задоволенням вітаю студентів і викладачів свого рідного університету з початком навчального року», – зазначив народний депутат України Дмитро Андрієвський.

AKUZ0713
Після офіційної частини на Площі Знань Дмитра Андрієвського запросили до Інституту енергозбереження на енергоменеджменту «КПІ» (правонаступник гірничого факультету), який свого часу закінчив Дмитро Андрієвський. Тут народний депутат поспілкувався з першокурсниками та разом зі своїм помічником Русланом Кисілем вручив залікові книжки та щоденники першокурсника.

AKUZ0424
«Я гордий тим, що майже все моє життя пов’язане з «КПІ». Разом ми вже багато зробили для розвитку і процвітання нашої альма-матер. Попереду ще багато цікавих задумів і проектів. Ми сподіваємося на кожного з Вас, адже саме Ви майбутнє нашого університету і нашої держави», – наголосив у своєму привітанні народний депутат.

AKUZ0876
«Пам’ятаю, як 11 років тому, разом з Профкомом студентів «КПІ» ми підтримали ідею студентів і вперше організували святкову дискотеку на Площі Знань. Відтоді вона стала невід’ємною частиною свята Дня першокурсника і яскравою його кульмінацією», – пригадав Дмитро Андрієвський.

AKUZ0971
Протягом минулого року в НТУУ «КПІ» за підтримки Дмитра Андрієвського відбулося декілька спортивних олімпіад та змагань, відремонтовано танцювальну залу в одному з гуртожитків,  реконструйовано спортивний майданчик, обладнано дитячу кімнату в студентському сімейному гуртожитку, туристичним клубом «Скіф» проведено еколого-краєзнавчу експедицію. Вже декілька років студенти «КПІ» отримують  іменну стипендію Дмитра Андрієвського, яка присуджується за особливі успіхи у навчанні та науковій роботі. Стипендіати визначаються стипендіальною комісією університету за рейтинговою системою та затверджуються Вченою Радою НТУУ «КПІ». Переможці - студенти 3 - 6 курсів, щомісяця впродовж навчального семестру отримують додатково до академічної стипендії 1000 гривень. Сьогодні це найбільша стипендія в Україні.


Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online