Головна / Новини / Дмитро Андрієвський провів депутатський прийом

Дмитро Андрієвський провів депутатський прийом


«Останнім часом збільшилась кількість звернень громадян, пов’язаних із проблемами ремонтів будинків, сходових клітин, внутрішньобудинкових мереж. Проблема застарілого житлового фонду Солом’янського району столиці з кожним роком постає все гостріше. Брак коштів міського бюджету, через який будинки не ремонтуються десятиліттями, змушує мешканців за власний кошт фарбувати під’їзди та облаштовувати територію або звертатися по допомогу», – зазначив народний депутат України Дмитро Андрієвський.AKUZ9994

Мешканці будинку по вул. Академіка Янгеля, 2А звернулися до депутата з проханням допомогти у встановленні козирків над вхідними дверима під’їздів. «В нашому будинку 60 квартир, де проживають переважно пенсіонери. Надзвичайно важко літнім людям, особливо у негоду, виходити на вулицю, чи заходити у будинок», – бідкається голова будинкового комітету Галина Петрівна.

Подякувати Дмитру Андрієвському за допомогу у ліквідації незаконно встановленого пункту прийому вторсировини прийшли мешканці будинку 54/26 по бульвару Івана Лепсе. «Висловлюємо щиру подяку за Вашу допомогу у ліквідації розсадника антисанітарії, спасіння маленького гаю п’ятдесятирічних дерев – тополь, кленів, захисту екологічного середовища нашого проживання», – йдеться у колективній подяці народному депутату.

AKUZ9927

Podyaka

Під час депутатського прийому матеріальну допомогу від Дмитра Андрієвського отримала 73-річна пенсіонерка Солом’янського району Тамара Андріївна.

AKUZ9953

«Допомога пенсіонерам, інвалідам, дітям, соціально незахищеним мешканцям нашого району залишається одним з найважливіших пріоритетів моєї роботи на окрузі. У понад 50 % звернень, що надходять до моєї приймальні, люди просять безпосередньо матеріальної допомоги», – підкреслив народний депутат.

AKUZ9706

З колективним зверненням стосовно незаконного будівництва багатоповерхового житлового комплексу по вул. Урицького, 16 до народного депутата звернулися мешканці 8 прилеглих будинків по вул. Островського. Питання незаконного захоплення нежитлових приміщень та будівництва продуктового магазину у житловому будинку турбують мешканців вул. Металістів, 13.

AKUZ9865

Проблема невиплати заробітної плати привела до приймальні народного депутата співробітників ДП «Конструкторське бюро «Артилерійське озброєння». Трудовий колектив цього державного підприємства скаржиться на те, що, працюючи в інтенсивному режимі 10-12 годин на добу та у вихідні на виконання державного замовлення, працівники вже з квітня місяця не отримують заробітну плату. Заборгованість склала понад 2,5 мільйони гривень.

«Стосовно кожного з питань, що обговорювалося під час прийому, мною одразу ж будуть направлені відповідні депутатські звернення. Жодну проблему ми не залишимо без уваги», – запевнив Дмитро Андрієвський.

Протягом серпня 2013 року до депутатської приймальні Дмитра Андрієвського надійшло 107 звернень громадян, з них 7 - колективних, направлено 35 депутатських звернень, надано 22 юридичні консультації.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online