Головна / Новини / Поліклініку № 2 у Солом’янському районі м. Києва не ліквідують, медпрацівники залишаться на своїх робочих місцях, – обіцяють в КМДА

Поліклініку № 2 у Солом’янському районі м. Києва не ліквідують, медпрацівники залишаться на своїх робочих місцях, – обіцяють в КМДА


До громадської приймальні народного депутата України Дмитра Андрієвського надходять численні скарги мешканців Солом’янського району, щодо ситуації, яка склалася навколо районної поліклініки № 2. «Чиновники КМДА підписують розпорядження, якими поліклініка ліквідовується, майно передається іншій структурі, а медичних працівників викидають на вулицю», – йдеться в одному із звернень громадян.

Мешканці обурені методами влади втілення в життя так званої «реорганізації» медичних послуг, так як закриття поліклініки № 2 позбавить більше ніж 61000 осіб можливості отримувати медичні послуги у закладі, який розташований неподалік від їх домівок.

Дмитро Андрієвський направив до КМДА депутатське звернення з вимогою надати офіційне роз’яснення та вжити термінових заходів щодо поновлення прав та законних інтересів мешканців Солом’янського району на отримання медичних послуг у поліклініці № 2.

У відповіді КМДА зазначено, що відповідно до Закону України «Про порядок проведення реформування системи охорони здоров’я у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій областях та м. Києві» рішенням Київської міської ради від 17 квітня 2013 року № 138/9195 «Про комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2» Солом’янського району м. Києва» передбачено реорганізувати поліклініку № 2 Солом’янського району м. Києва шляхом злиття з Центральною районною поліклінікою та поліклінікою № 3 Солом’янського району м. Києва, та віднести до сфери управління Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації.

«Згідно зазначеного рішення введено мораторій на скорочення медичних працівників закладів охорони здоров’я, тому скорочення чисельності медичних працівників поліклініки № 2 Солом’янського району не передбачено», – обіцяють в КМДА.

«Для мешканців Солом’янського району нічого не зміниться. Вони як отримували медичні послуги поблизу своїх будинків, так і надалі їх отримуватимуть», – запевнив народного депутата директор Департаменту охорони здоров’я КМДА Віталій Мохорєв.

«Протягом 50-ти років у поліклініці № 2 Солом’янського району отримують медичну допомогу десятки тисяч киян, у тому числі інваліди, учасники та ветерани війни, чорнобильці, пенсіонери. Ми вимагаємо, щоб їх законні права на отримання медичних послуг були збережені, і контролюватимемо, щоб влада дотрималась своїх обіцянок», – зазначив народний депутат України Дмитро Андрієвський.

doc_1

 doc_2

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online