Головна / Новини / Роботи з капітального ремонту житлового фонду в Солом’янському районі столиці виконають протягом серпня-листопада 2013 р.

Роботи з капітального ремонту житлового фонду в Солом’янському районі столиці виконають протягом серпня-листопада 2013 р.


У відповідь на звернення народного депутата України Дмитра Андрієвського стосовно термінів проведення робіт з облаштування ігрових та спортивних майданчиків, реконструкції й модернізації ліфтів, ремонту покрівель, фасадів, внутрішньобудинкових мереж та сходових клітин житлових будинків у Солом’янському районі м. Києва, в КМДА обіцяють виконати роботи з ремонту житлового фонду протягом серпня-листопада 2013 року, решту – до кінця грудня поточного року.

Наприкінці 2012 року Дмитро Андрієвський направив Голові КМДА О. Попову звернення з пропозиціями внести 575 будинків Солом’янського району в адресний перелік об’єктів для виконання робіт з капітального ремонту в 2013 році

«Нам вдалося включити до Програми соціально-економічного розвитку та бюджету м. Києва на 2013 рік 21 будинок Солом’янського району, де буде здійснено капітальний ремонт фасадів, покрівель, внутрішньобудинкових мереж, сходових клітин. Крім того, в 46 будинках буде здійснено заміну 102 ліфтів. Це лише 3,5 % будинків, які сьогодні потребують ремонтів. Тому, спільно з депутатом Київради Максимом Шкуро ми продовжуємо звертатися до КМДА з вимогою додатково внести до програми соціально-економічного розвитку міста перелік будинків Солом’янського району, які найбільше потребують ремонтних робіт», – підкреслив народний депутат.

З 2002 року депутатської діяльності Дмитра Андрієвського в близько 200 будинків Солом’янського району столиці були проведені ремонтні роботи та здійснено благоустрій прибудинкових територій.

fotoГромадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online