Головна / Новини / Дмитро Андрієвський зустрівся з мешканцями Солом'янського району столиці

Дмитро Андрієвський зустрівся з мешканцями Солом'янського району столиці


AKUZ6312

Під час депутатського прийому народний депутат України Дмитро Андрієвський зустрівся з мешканцями будинку 15 по вулиці Машинобудівна. У своєму колективному зверненні солом'янці просять народного депутата допомогти вирішити проблему зі зграєю безпритульних собак, які оселилися на дитячому майданчику в їх дворі й нападають на людей. «19 липня собака зненацька напала і покусала літню жінку. На дитячий майданчик страшно виводити дітей», – йдеться у зверненні громадян. Люди скаржаться, що всі їх звернення до відповідних служб міста ігноруються.

AKUZ6381

До народного депутата також звернулися представники організації інвалідів опорно-рухового апарату Солом’янського району. З Дмитром Андрієвським вони обговорили питання надання матеріальної допомоги десяткам інвалідів.

AKUZ6467

Мешканка мікрорайону Жуляни отримала матеріальну допомогу на реабілітацію після перенесених двох інсультів.

«Стосовно кожної обговорюваної проблеми мною терміново будуть направлені депутатські звернення щодо відновлення порушених прав громадян. Досвід моєї роботи доводить, що разом нам вдається вирішити більшість з них і змусити чиновників виконувати свою роботу», – підкреслив Дмитро Андрієвський.

Протягом липня 2013 року народним депутатом України Дмитром Андрієвським було направлено 40 депутатських звернень, юристами громадської приймальні надано 25 юридичних консультацій, з 70 особами депутат зустрівся особисто.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online