Головна / Новини / Дмитро Андрієвський провів депутатський прийом

Дмитро Андрієвський провів депутатський прийом


«Незважаючи на літній період, кількість людей, які звертаються до моєї громадської приймальні, не зменшилась. Лише за липень місяць надійшло 284 звернення громадян, з них 4 колективні. Найбільш гострою залишається проблема соціального захисту. З проханням надати бодай якусь матеріальну допомогу звертаються десятки пенсіонерів, інвалідів, малозабезпечених мешканців району. Проблема високовартісного лікування і мізерних зарплат та пенсій одна з тих, яку самостійно люди подолати не можуть», – наголосив народний депутат України від фракції ВО «Батьківщина» Дмитро Андрієвський.

AKUZ6215

До народного депутата звернулася співробітниця одного з найбільших вузів району, Національного авіаційного університету. Вона поскаржилася на те, що виплату мізерної заробітної плати технічним співробітникам університету затримують і видають частинами.

AKUZ6272

Дмитро Андрієвський під час прийому зустрівся з дідусем Максименка Максима, якому днями надав матеріальну допомогу на термінове лікування. Внаслідок нещасного випадку 15-ти річний Максим отримав 75 % опіків і знаходиться у лікарні.

AKUZ6291

Спільно з кінорежисером, володарем «Золотої пальмової гілки» Канського кінофестивалю Ігорем Стрембіцьким, депутат обговорив майбутні творчі проекти українського режисера.

Протягом липня 2013 року народним депутатом України Дмитром Андрієвським було направлено 40 депутатських звернень, юристами громадської приймальні надано 25 юридичних консультацій, з 70 особами депутат зустрівся особисто.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online