Головна / Новини / В парку «Відрадний» Солом’янського району столиці розчистили ставок

В парку «Відрадний» Солом’янського району столиці розчистили ставок


Stavok

До громадської приймальні народного депутата України Дмитра Андрієвського та депутата Київради Максима Шкуро надходили численні звернення громадян, у яких мешканці Солом’янського району столиці просили сприяти в розчищенні ставка в парку «Відрадному». Солом’янці скаржились на те, що ставок заріс водоростями та очеретом, а береги засипані сміттям.

«Ставок у парку завжди був улюбленим місцем відпочинку мешканців нашого району. Ми пам’ятаємо, коли він був чистим, охайним і доглянутим, у ньому можна було купатися. Зараз він занедбаний і забруднений», – йдеться у зверненні Софії Борисівни.

У відповідь на скарги мешканців, депутат направив відповідні звернення до КМДА та Комунального об’єднання «Київзеленбуд» з вимогою розчистити ставок у парку «Відрадному» та привести територію парку до належного санітарного стану.

На теперішній час департаментом міського благоустрою та збереження природного середовища і КП «Плесо» спеціальною технікою виконані роботи з покосу водоростей і очерету. Нині озеро в парку «Відрадний» і територія навколо нього знаходяться в задовільному стані.


Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online