Головна / Новини / «В Солом’янському районі столиці під загрозою руйнації опинився будинок, в якому проживає понад 400 осіб. Ми вимагаємо від влади негайних дій», – Дмитро Андрієвський

«В Солом’янському районі столиці під загрозою руйнації опинився будинок, в якому проживає понад 400 осіб. Ми вимагаємо від влади негайних дій», – Дмитро Андрієвський


AKUZ4329

«Нещодавно, мешканці будинку 53 по вул. Донецькій в Солом’янському районі столиці звернулися до мене з проханням допомогти вирішити проблему аварійного стану будинку та припинити несанкціонований рух автомобільного транспорту через двір будинку. У відповідь на моє депутатське звернення ДП «Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій» здійснив обстеження технічного стану конструкцій будинку та надав висновок, де чітко вказано, що їх стан не можна вважати задовільним, і будинок потребує негайного ремонту», – зазначив народний депутат України Дмитро Андрієвський.

AKUZ4256

Політик зауважив, щоб розібратися в ситуації, та з’ясувати, чому влада не реагує, на зустріч з мешканцями були запрошені представники міської та районної адміністрацій, КП «Чоколівське». 

«Вісім років мешканці Донецької, 53, де проживає понад 400 осіб, оббивають пороги чиновницьких кабінетів, комунальних служб з проблемою загрози руйнації будинку через незадовільний технічний стан його підвальної частини та конструкцій. Неприпустимо, щоб за таких обставин влада виявляла бездіяльність та ігнорувала звернення громадян», – переконаний Дмитро Андрієвський.

AKUZ4508

«Ситуація, що виникла, змушує нас звернутися до Вас з проханням вжиття термінових заходів щодо усунення руйнувань будинку. Наш будинок («хрущовка»), зведений на початку 60-х років, не має підвального приміщення а лише технічне підпілля, де розташовані комунікації. В березні 2005 року невідомі почали активно вивозити грунт із середини підпілля, внаслідок чого поперечні фундаменти, на які опирались капітальні стіни п’ятиповерхівки, зруйновано», – йдеться у зверненні громадян до народного депутата.

Мешканці скаржаться, що на їх неодноразові звернення до Солом’янської адміністрації, КП «Чоколівське», ГК УЖХ вони отримували відповідь, що приміщення здано в оренду для розміщення магазину з приписом про ремонтні роботи. Та крім руйнації і доведення будинку до аварійного стану, жодних змін в орендованому підпіллі не відбулось.

AKUZ4544

«Сьогодні ми маємо чіткий план дій. Районна адміністрація вже взяла на себе відповідальність і зобов’язалась до жовтня місяця поточного року розробити проектно-кошторисну документацію на виконання ремонтних робіт. Київська міська державна адміністрація зобов’язалась розглянути надані пропозиції під час формування програми ремонту житлового фонду Солом’янського району на 2014 рік. Це питання знаходиться на моєму особистому контролі», – наголосив Дмитро Андрієвський.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online