Головна / Новини / В Солом’янському районі столиці почав працювати ще один бювет

В Солом’янському районі столиці почав працювати ще один бювет


DSCF3073_1

На території Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут», поблизу парку, за адресою просп. Перемоги, 37 відновлено роботу бювету.

До громадської приймальні народного депутата України Дмитра Андрієвського неодноразово зверталися мешканці району з проханням сприяти у відновленні роботи бюветів. Загальна кількість бюветів у районі складає 19. На балансі КП «Київводфонд» знаходяться 18 бюветів. Станом на 01 липня поточного року працює лише половина з них.

Дмитро Андрієвський направив депутатські звернення до відповідних установ щодо відновлення роботи бюветів, а також звернувся до Державної санітарно-епідеміологічної служби України у м. Києві з вимогою надати висновки щодо відповідності води санітарним нормам у кожному з бюветів.

Звертаємо увагу мешканців Солом’янського району на те, що, згідно з відповіддю СЕС Солом’янського району, вода у бюветі по вул. Петрівській (сквер) не відповідає вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10. Генеральному директору СВ КП «Київводфонд» надіслано телефонограму щодо необхідності припинення роботи бювету та проведення профілактичних заходів.

Довідково:
Відновлено роботу бюветів за адресами:
1. вул. Островського – вул. Стадіонна
2. вул. Мартиросяна (сквер)
3. вул. Солом’янська – вул. Пирогівська
4. вул. Донця,2
5. вул. Гетьмана, 44-А
6. бульв. Лепсе,81
7. вул. Пітерська (сквер)
8. вул. Виборзька, 31/37
9. просп. Перемоги, 37

У разі припинення роботи бюветів, просимо мешканців району звертатися до громадської приймальні народного депутата України Дмитра Андрієвського та інформувати про такі випадки.
Телефон приймальні: (044) 383-03-41


Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online