Головна / Новини / Про перспективи візової лібералізації та вступ України в ЄС в ефірі каналу TVI з народним депутатом України Дмитром Андрієвським

Про перспективи візової лібералізації та вступ України в ЄС в ефірі каналу TVI з народним депутатом України Дмитром Андрієвським


TVI_2
«Все необхідне для того, щоб вкрай важливі євроінтеграційні документи були підписані, український парламент зробить», – заявив в ефірі каналу TVI народний депутат України від фракції ВО «Батьківщина» Дмитро Андрієвський.

«Щодо питання візової лібералізації, то тут потрібні лише два документи:це закон про персональні данні, і другий закон – закон про запобігання дискримінації. Впевнений, тут не буде великих проблем. Інше питання – це економічна і політична інтеграція, вони набагато складніші.  Адже мова йде про реформування прокуратури, судочинства та виборчого законодавства. Таких законів сьогодні у нас немає», – запевняє народний депутат.

Політик переконаний, що отримання спрощеного візового режиму стосується кожного з громадян України.

«Сьогодні вже існує 24 категорії громадян, які можуть отримувати візи за спрощеною процедурою, серед них і журналісти. Я впевнений, що нам вдасться прийняти необхідні закони і отримати резолюцію щодо спрощеного візового режиму. До цього залишився один крок» – наголосив в ефірі програми «Сьогодні про головне» на каналі TVI Дмитро Андрієвський.
«Друге питання – це економічний розвиток. У Вільнюсі, під час саміту, ми маємо можливість підписати угоду про зону вільної торгівлі. Тут треба прийняти низку законів,  у тому числі – закон про політичні переслідування», – зазначив народний депутат.

Дивіться докладніше на каналі TVI


Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online