Головна / Новини / Дмитро Андрієвський взяв участь в урочистостях з нагоди відзначення 20-річчя підписання Договору про добросусідство, дружні відносини і співробітництво між Україною та Словацькою республікою

Дмитро Андрієвський взяв участь в урочистостях з нагоди відзначення 20-річчя підписання Договору про добросусідство, дружні відносини і співробітництво між Україною та Словацькою республікою


P1160029_1

Народний депутат України, член депутатської групи Верховної Ради з міжпарламентських зв’язків зі Словацькою республікою Дмитро Андрієвський відвідав Братиславу з нагоди ювілею підписання Договору добросусідства між Україною і Словацькою республікою та взяв учать у прийомі, що проходив у Національній раді Словацької республіки.

“Минулого місяця у Братиславі відбувся 18-й саміт глав держав Центральної і Східної Європи. Президенти 20-ти країн обговорювали питання економічної і соціальної ситуації в Європі, а також можливі стимули для стабільного економічного росту. Наступним стратегічним кроком для України повинно стати підписання у листопаді цього року угоди про асоціацію між Україною та ЄС”, - зазначив Дмитро Андрієвський.

Політик підкреслив, що україно-словацькі відносини мають давню історію.

“Словацька республіка - один з наших найближчих західних сусідів. За 20 років наші країни сформували ефективну стратегію міджержавного партнерства на різних рівнях: політичниному, культурному, економічному. Враховуючи євроінтегнаційний курс України, ми будемо поглиблювати і зміцнювати відносини між нашими державами”, - переконаний Дмитро Андрієвський.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online