Головна / Новини / 25 кращих студентів Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. І. К. Карпенка-Карого отримали премії від Дмитра Андрієвського

25 кращих студентів Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. І. К. Карпенка-Карого отримали премії від Дмитра Андрієвського


AKUZ9889
«Цього року ми відзначаємо ювілей – 10 років співпраці. Я пишаюсь нашими реалізованими проектами, здійсненими гастролями, проведеними фестивалями, серед яких і Міжнародний фестиваль театральних шкіл «Натхнення». Впевнений, така співпраця сьогодні є надзвичайно важливою для підтримки творчої молоді», – зазначив народний депутат України Дмитро Андрієвський.
AKUZ9913
«Традиційно ми нагороджуємо преміями найкращих студентів, які протягом навчального року досягли високих творчих і професійних результатів. Сьогодні їх 25. Я вітаю переможців і викладачів університету з новими успіхами», – підкреслив у своєму привітанні Дмитро Андрієвський.
AKUZ9854

«Ми щасливі тим, що 10 років тому познайомилися з Дмитром Андрієвським. Відтоді він став для нас добрим другом і надійним партнером. Він завжди нас підтримує. Cаме завдяки йому, наші студенти змогли взяти участь у багатьох міжнародних і всесвітніх фестивалях. Разом з ним ми створили в Україні європейського рівня театральний фестиваль. Наші студенти з нетерпінням чекають на кінець року, адже кращі отримають бажану премію від мецената. Це так важливо відчувати його підтримку», – наголосила перший проректор університету, професор Інна Кочарян.
AKUZ9829
«Приємно, що кількість студентів, які прагнуть показати відмінні результати свого навчання, кожен раз зростає. А це свідчить про те, що наша співпраця і заохочення також є важливим стимулом для самореалізації наших майбутніх діячів театру, кіно і телебачення», – переконаний народний депутат. Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online