Головна / Новини / На вимогу Дмитра Андрієвського у Солом’янському районі відремонтовано три підземні пішохідні переходи

На вимогу Дмитра Андрієвського у Солом’янському районі відремонтовано три підземні пішохідні переходи


«Наприкінці березня цього року до моєї громадської приймальні почали надходити звернення громадян з проханням сприяти у вирішенні питання щодо ремонту підземних пішохідних переходів у Солом’янському районі. Деякі з них знаходились в аварійному стані, і ходити ними було просто небезпечно», – зазначив народний депутат України Дмитро Андрієвський.
Viborgskaya_small2Депутат підкреслив, що ним було направлено відповідне звернення до Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища КМДА з  вимогою терміново здійснити ремонтні роботи в підземних переходах Солом’янського району столиці.
Viborgskaya_small4На теперішній час відремонтовано три підземні пішохідні переходи біля зупинок громадського транспорту по вул. Індустріальна – вул. Виборзька, просп. Перемоги – станція метро «Шулявська» та по вул.Пост-Волинській.
AKUZ7647_1«Ми контролюємо виконання  ремонтних робіт у підземних пішохідних переходах району. Вже направлено відповідні депутатські звернення з вимогою терміново здійснити ремонт ще семи підземних переходів, які перебувають у жахливому стані», – наголосив Дмитро Андрієвський.


Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online