Головна / Новини / Дмитро Андрієвський надав матеріальну допомогу малозабезпеченим мешканцям Солом’янського району

Дмитро Андрієвський надав матеріальну допомогу малозабезпеченим мешканцям Солом’янського району


AKUZ6486

«Ще 40 малозабезпечених мешканців Солом’янського району отримали матеріальну допомогу. Співробітники моєї громадської приймальні щоденно отримують звернення і документи на видачу матеріальної допомоги від громадян. Сьогодні в черзі на отримання такої допомоги вже записано понад 200 осіб, і їх кількість постійно зростає. Це свідчить про низький рівень соціального захисту, який би мала забезпечувати влада у державі», – зазначив народний депутат Дмитро Андрієвський.

AKUZ6456

Політик наголосив, що матеріальна допомога надається, в першу чергу, пенсіонерам, інвалідам, дітям війни, ветеранам праці іншим найбільш незахищеним категоріям населення.

Спільно з депутатом Київради Максимом Шкуро Дмитро Андрієвський збільшив обсяг матеріальної допомоги, яка щомісяця видається мешканцям Солом’янського району столиці.

AKUZ6479

«Ми особливо уважно ставимося до найбільш вразливих верств населення. Одинокі пенсіонери, матері одиначки, самотні інваліди, вони як ніхто потребують підтримки і уваги», – підкреслив депутат Київради Максим Шкуро.

AKUZ6465

«Видача матеріальної допомоги малозабезпеченим – одне з найважливіших завдань громадської приймальні. Адже вона дає можливість вирішити нагальні життєві проблеми людей вже сьогодні», – переконаний Дмитро Андрієвський.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online