Головна / Новини / Дмитро Андрієвський привітав переможців фіналу чемпіонату Студмістечка НТУУ «КПІ» з мініфутболу

Дмитро Андрієвський привітав переможців фіналу чемпіонату Студмістечка НТУУ «КПІ» з мініфутболу


AKUZ6331

«Вісім років тому до мене звернулися студенти «КПІ» з проханням допомогти збудувати спортивний майданчик у студмістечку біля гуртожитків по вул. Янгеля. Я погодився, адже на той час ми вже відкрили новий майданчик по вул. Металістів і розпочали будівництво так званої «клітки»», – зазначив народний депутат України Дмитро Андрієвський.

AKUZ6430

«Дуже приємно, що «клітка» вже багато років користується великою популярністю серед студентів. Щороку тут проходить понад 100 ігор з мініфутболу і чемпіонат серед команд гуртожитків», – підкреслив Дмитро Андрієвський.

Депутат наголосив, що спортивні традиції в Київському політехнічному інституті мають багаторічну історію. За часів його студентства він також брав участь у різноманітних змаганнях.

AKUZ6396

«Ми щиро вдячні Дмитру Андрієвському, що він збудував для нас цей спортивний майданчик і постійно допомагає його ремонтувати і підтримувати у належному стані. «Клітка» стала для нас особливою спортивною ареною. Відчуття гри тут не порівняти з грою на великому відкритому майданчику. Студенти дуже люблять спостерігати за матчами, які відбуваються у «клітці», – зазначив капітан команди «TOP-7» гуртожитку № 7, яка сатла переможцем фіналу чемпіонату Студмістечка НТУУ «КПІ» з мініфутболу, студент 5 курсу факультету електроніки Олександр Василюк.

AKUZ6214

«Заняття будь-яким видом спорту робить людину здоровою і щасливою. Спорт, особливо командні його види, сприяє розвитку найважливіших життєвих якостей. Ми вчимося працювати у команді, спілкуватись і бути дисциплінованими. Завдяки бажанню студентів займатися спортом, спільно ми на краще змінюємо і наш університет. Ми розвиваємо спортивну інфраструктуру студмістечка, заохочуємо студентів у проведенні всіляких змагань», – переконаний Дмитро Андрієвський.

У чемпіонаті взяли участь 16 команд, які зіграли 10 матчів.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online