Головна / Новини / Народні депутати України Дмитро Андрієвський та Сергій Куніцин вручили автомобіль інваліду-афганцю Сергію Сорокопуду

Народні депутати України Дмитро Андрієвський та Сергій Куніцин вручили автомобіль інваліду-афганцю Сергію Сорокопуду


AKUZ6089

Народні депутати Дмитро Андрієвський та Сергій Куніцин придбали автомобіль для інваліда війни в Афганістані. Разом вони поклали квіти до меморіального комплексу пам'яті воїнів України, полеглих в Афганістані, та вручили ключі від нового авто Сергію Сорокопуду.

AKUZ6132

«Вже підписано Указ Президента України, згідно якого 2014 рік визнано роком воїна-інтернаціоналіста в Україні. Наступний рік буде присвячений учасникам бойових дій на території інших держав. Зокрема, Указом передбачено проведення заходів з відзначення 25-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану та заходи з соціального захисту «афганців», – наголосив під час зустрічі Дмитро Андрієвський.

Кабінет Міністрів у тримісячний строк повинен затвердити план заходів з підготовки і проведення Року учасників бойових дій на території інших держав, передбачивши, зокрема, заходи щодо підвищення рівня соціального захисту і медичного обслуговування учасників бойових дій на території інших держав, сімей загиблих та померлих учасників таких бойових дій. Місцевій владі також доручено вжити заходів щодо забезпечення соціального захисту воїнів-інтернаціоналістів, інвалідів війни та їх сімей.

AKUZ5983

«У Верховній Раді ми будемо наполягати на тому, щоб на наступний рік було передбачено фінансування на забезпечення житлом воїнів-інтернаціоналістів, інвалідів та їх сімей, а також відновлено пільги для «афганців», – підкреслив народний депутат.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online