Головна / Новини / Дмитро Андрієвський звернувся до голови КМДА О. Попова з проханням не допустити підтоплення Жулян у разі прогнозованої повені

Дмитро Андрієвський звернувся до голови КМДА О. Попова з проханням не допустити підтоплення Жулян у разі прогнозованої повені


Portret

«Під час особистих зустрічей у мікрорайоні Жуляни, а також у неодноразових зверненнях до моєї громадської приймальні,  мешканці Солом’янського району м. Києва висловлюють занепокоєння прогнозами гідрометеорологічного центру щодо істотного погіршення погодних умов з середини червня 2013 року та неминучих підтоплень окремих територій м. Києва, зокрема мікрорайону Жуляни у Солом’янському районі, де відсутня дренажна система та каналізаційні стоки», – йдеться у зверненні народного депутата України Дмитра Андрієвського до Голови Київської міської державної адміністрації Олександра Попова.

Політик наголошує, що підтоплення будинків, вулиць та земельних ділянок у мікрорайоні Жуляни протягом березня-квітня цього року свідчить про те, що відповідні служби не достатньо були готові до повені, а мешканці району й до сьогодні потерпають від її наслідків.

«Станом на 10 червня 2013 року в наслідок рясних дощів були підтоплені райони Сімферополя, Харкова, Одеси. Здебільшого місцева влада не готова до попередження та усунення наслідків негоди. З метою недопущення виникнення надзвичайної ситуації та попередження підтоплення території мікрорайону Жулян у Солом’янському районі та інших територій м. Києва, прошу терміново вжити необхідних заходів», – зазначив Дмитро Андрієвський.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online