Головна / Новини / Дмитро Андрієвський зустрівся з мешканцями мікрорайону Жуляни

Дмитро Андрієвський зустрівся з мешканцями мікрорайону Жуляни


«Жуляни - одна з найбільш проблемних територій Солом’янського району столиці. Більша частина приватного сектору, де проживає понад 5000 мешканців, не має централізованого водопостачання, каналізації. Тут відсутня дренажна система, на більшості вулиць немає асфальтованих доріг. Ці проблеми влада не вирішувала протягом десятків років», - зазначив народний депутат України від фракції ВО «Батьківщина» Дмитро Андрієвський.

AKUZ3592

«Близько 10-ти депутатських звернень я направив Голові Київської міської державної адміністрації О. Попову та відповідним управлінням КМДА з вимогами вжити термінових заходів щодо подолання наслідків весняної повені у Жулянах, усунення її причин та недопущення таких надзвичайних ситуацій у майбутньому. В одній з відповідей міська влада обіцяє обов’язково розглянути питання:
- фінансування заходів із добудови мереж системи водопониження та водовідведення;
- відновлення робіт ІІ черги реконструкції прилеглої до мікрорайону «Жуляни» ділянки Кільцевої дороги, якими передбачено заходи водовідведення вздовж вул. Ватутіна;
- прокладання водопровідної труби під Кільцевою дорогою;
- обвалування території мікрорайону Жуляни на межі з полями Києво-Святошинського району», – повідомив народний депутат.

AKUZ4272

Мешканці Жулян разом з депутатом пройшлися вулицями і поскаржилися, що до сьогодні у деяких дворах та на городах стоїть вода і не висихає болото, затоплено погреби, вода у криницях непридатна для пиття.

AKUZ4372

«Значною проблемою стало розширення Кільцевої дороги та будівництво підземного пішохідного переходу (зупинка Шляхопровід). При цьому будівництві не було враховано низький рівень води та способи відведення поверхневих вод з дороги. В результаті перехід весь час підтоплює», – йдеться у колективному зверненні громадян до Дмитра Андрієвського.

AKUZ4462

Віра Олексіївна, яка проживає на вулиці Ватутіна, показала депутатові «ставок», що утворився на її городі та погріб, де півтора метри води.
«Дякуємо Вам за те, що переймаєтеся нашими проблемами і переживаєте їх разом з нами. Ми дуже цінуємо Вашу турботу і сподіваємося на допомогу. Адже, до кого б ми не зверталися, нікого це не цікавить», – наголосила Віра Олексіївна.

Політик підкреслив, що після зустрічі, стосовно кожного з обговорюваних питань, він направить депутатські звернення і наприкінці червня знову зустрінеться з мешканцями Жулян.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online