Головна / Новини / До депутатської приймальні Дмитра Андрієвського надходять листи-подяки від громадян

До депутатської приймальні Дмитра Андрієвського надходять листи-подяки від громадян


Мешканка Солом’янського району столиці Діана Рибак подякувала народному депутату Дмитру Андрієвському за надану матеріальну допомогу на лікування 12-ти річного сина.

Podyaka_1

Мешканець с.м.т. Якимівка Запорізької області Олександр Єгоров подякував народному депутату за допомогу у вирішенні питання щодо неправомірних дій працівників ВДАІ Якимівського РВ УМВС у Запорізькій області та захисту його конституційних прав і законних інтересів.

Podyaka_2

На електронну пошту депутатської приймальні Дмитра Андрієвського надійшла подяка від мешканця Жулян Олелксандра Миколайовича Омельчука.

«Шановний Дмитре Йосиповичу! Пишу Вам з почуттям глибокої вдячності за Вашу небайдужість та підтримку, піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації в тому числі і моя родина. Ми вдячні Вам за допомогу, яку не могли вирішити довгі роки з питання про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. Бажаємо Вам творчого натхнення, здійснення всіх Ваших задумів і мрій, щоб не вичерпалася Ваша віра у щедрість людської душі, щоб Вас завжди супроводжували милосердя та доброта, бажання та спроможність бути корисним людям. Нехай завжди щастить Вам особисто і всьому колективу, Ваша робота і надалі буде ясним променем, що освітлює будні та свята наших людей. Хай доля дарує Вам нові успіхи і здобутки. Міцного Вам здоров’я, ще вищих вершин, добра і щастя! Хай завжди Вас оберігає та охороняє Господь Бог!!! З повагою, Омельчук О.М. і вся наша родина. (м/р Жуляни).Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online