Головна / Новини / Дмитро Андрієвський надав допомогу 26-річній сироті, інваліду з дитинства Христині Бакіній

Дмитро Андрієвський надав допомогу 26-річній сироті, інваліду з дитинства Христині Бакіній


AKUZ9531

«З Христиною ми познайомилися у лютому цього року під час запису програми «Віра Надія Любов» на Першому національному телеканалі. Мене вразила доля цієї дівчини. Сирота, інвалід з дитинства, вона перенесла вже не одну складну операцію. За допомогою телевізійної програми вона шукала підтримку, щоб отримати можливість тривалий час реабілітаційного періоду перебувати у Києві після операції в «Інституту травматології та ортопедії», – розповів народний депутат України Дмитро Андрієвський.

Завдяки хірургам Київського «Інституту травматології та ортопедії» стан здоров’я Христини значно покращився і залишилося ще декілька операцій, щоб вона змогла встати з інвалідного візка і жити повноцінним життям.

AKUZ1042

«На жаль, сьогодні чиновники відповідних міністерств і відомств не знайшли можливість допомогти Христині отримати соціальне або тимчасове житло у столиці на час лікування. Я особисто надав дівчині матеріальну допомогу, яка дасть можливість їй знімати житло і необхідний час перебувати у Києві», – зазначив Дмитро Андрієвський.

Допомогу від народного депутата отримала Наталія Лучко, рідна тітка Христини Бакіної, яка вже довгий час опікується племінницею.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online