Головна / Новини / До Міжнародного дня захисту дітей Дмитро Андрієвський допоміг обладнати дитячу кімнату у Студмістечку НТУУ «КПІ»

До Міжнародного дня захисту дітей Дмитро Андрієвський допоміг обладнати дитячу кімнату у Студмістечку НТУУ «КПІ»


AKUZ1671

«На території Студмістечка Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» сьогодні проживає понад 250 дітей віком до 7 років. Це велика кількість студентських і викладацьких сімей, що потребують підтримки і соціального захисту», – зазначив народний депутат України Дмитро Андрієвський.

AKUZ1732

«Спільно з Профспілками студентів та співробітників НТУУ «КПІ», ми щороку організовуємо різноманітні заходи для дітей, екскурсії до дельфінарію, запрошуємо на дитячі вистави, відправляємо на оздоровлення, надаємо матеріальну допомогу», – розповів депутат.

AKUZ1746

«Наше Студмістечко вже давно потребує дитячих кімнат, де студенти могли б на деякий час залишити свою дитину або привести її на розвиваюче заняття, чи просто поспілкуватися з однолітками. Нарешті ми знайшли можливість організувати першу таку кімнату. Це початок дуже важливої справи. Ми щиро дякуємо Дмитру Андрієвському, який підтримав нас і подарував необхідні меблі для дитячої кімнати», – розповів керівник Профкому студентів НТУУ «КПІ» Андрій Гаврушкевич.

AKUZ1894Дитячу кімнату облаштовано у гуртожитку № 22 НТУУ «КПІ». Під час урочистого заходу помічник народного депутата Руслан Кисіль вручив керівнику Студмістечка сертифікат на дитячі меблі.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online