Головна / Новини / Дмитро Андрієвський відвідав 92-річну пенсіонерку, ветерана Великої Вітчизняної війни Параску Кружаєву

Дмитро Андрієвський відвідав 92-річну пенсіонерку, ветерана Великої Вітчизняної війни Параску Кружаєву


«З Параскою Олексіївною Кружаєвою ми познайомилися під час одного з моїх депутатських прийомів ще у 2009 році. Відтоді, кожен рік я відвідую її і вітаю з Днем Перемоги. Це надзвичайно щира і мудра людина, яка випромінює оптимізм і доброту. Її складний життєвий шлях вражає, а людська принципова позиція заслуговує на велику повагу», – розповів народний депутат України Дмитро Андрієвський.

AKUZ0650 Цього року Парасці Кружаєвій виповнюється 92 роки. Старший лейтенант запасу, вона під час Великої Вітчизняної війни командувала жіночим зенітно-кулеметним полком. На фронт пішла добровольцем одразу ж після школи. Брала участь у битві на Курській дузі та у боях за визволення Києва. Війна для неї закінчилася в Румунії. Після війни довелося вчитися і працювати одночасно. Закінчила історичний факультет університету ім. Т.Г.Шевченка. Працювала довгі роки у Парламентській бібліотеці.

AKUZ0667

«Я ніколи у житті нікого ні про що не просила, лише намагалася як можна більше віддати людям. Дуже люблю розумних і думаючих людей. Хотілося б, щоб наші люди були добрішими, щоб були патріотами, яких об’єднує любов до своєї країни», – поділилася своїми міркуваннями з депутатом Параска Олексіївна.

AKUZ0723

Дмитро Андрієвський пообіцяв ветерану знову відвідати її з нагоди 70-ти річчя від дня визволення Києва.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online