Головна / Новини / Дмитро Андрієвський провів прийом громадян

Дмитро Андрієвський провів прийом громадян


«Останнім часом суттєво зросла кількість громадян, які звертаються до моєї приймальні у Солом’янському районі столиці. На три місяці наперед вже записана черга на особистий прийом. Крім того, десятки консультацій щотижня надають юристи, й проводять зустрічі мої помічники. Це свідчить про те, що соціальне напруження в районі зростає, а проблеми, які турбують людей, влада не вирішує», – зазначив народний депутат України від фракції ВО «Батьківщина» Дмитро Андрієвський.
AKUZ0052Депутат повідомив, що серед актуальних питань, з якими до нього звертаються мешканці Солом’янського району, – житлові питання, проблеми незадовільного стану доріг, житлово-комунального господарства, незаконне будівництво. Та найчастіше люди потребують матеріальної допомоги, скаржаться на невиплату пільг, просять допомогти здійснити перерахунок пенсій, отримати кошти на лікування.
AKUZ9930«Сьогодні питання соціального забезпечення стоїть надзвичайно гостро. На тлі  руйнівних «пенсійної» й «медичної» реформ, пенсіонери, інваліди, малозабезпечені верстви населення залишилися сам на сам зі своїми проблемами», – переконаний народний депутат.
AKUZ0072Мешканці будинків по вулиці В. Гетьмана, Машинобудівної та Деснянської звернулися до народного депутата з проханням допомогти у встановленні дорожніх знаків, які б обмежували рух транспорту біля дитячих садочків.
AKUZ9999Пенсіонерка Євгенія Кузьмівна поскаржилася народному депутату, що її й так мізерна пенсія у 1073 гривні щомісяця чомусь зменшується, а відстояні через суд кошти як дитині війни, згідно довідки ніби нараховуються, але фактично не виплачуються.

«Одразу ж після прийому будуть підготовлені і направлені депутатські звернення до відповідних установ з вимогами щодо вжиття заходів стосовно порушених питань», – запевнив Дмитро Андрієвський.


Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online