Головна / Новини / Дмитро Андрієвський привітав студентів Інституту енергозбереження та енергоменджменту НТУУ «КПІ» з Днем гуртожитку

Дмитро Андрієвський привітав студентів Інституту енергозбереження та енергоменджменту НТУУ «КПІ» з Днем гуртожитку


«Свого часу, коли я був студентом цього факультету, ми часто зустрічалися у гуртожитку з друзями. Наприкінці 80-х, спільно ми обладнали в гуртожитку спортивну кімнату. Приємно бачити, що сьогодні вона функціонує, а щоб у студентів було більше можливостей займатися спортом, я подарував їм спортивне обладнання і тренажери», – розповів народний депутат України Дмитро Андрієвський.

AKUZ9565

Святкування Дня гуртожитку студенти розпочали з конкурсу «Богатир гуртожитку». 10 хлопців змагалися за ім’я найсильнішого. Дмитро Андрієвський нагородив учасників кубками, медалями та почесними грамотами. Депутат пройшовся кімнатами гуртожитку, поспілкувався зі студентами. Спеціально для гостя дівчата спекли святковий торт.

AKUZ9572

«Щиро дякуємо нашому другові і колезі Дмитру Андрієвському за підтримку і увагу. Він для нас - приклад студентської вдячності та вірності своїй альма-матер», – підкреслив Голова студради гуртожитку, студент IV курсу Миксим Зембицький.

AKUZ9519

«Ми й надалі будемо підтримувати спортивні і культурні традиції нашого університету, створюватимемо умови для студентського дозвілля, пропагуватимемо здоровий спосіб життя», – підкреслив політик у своєму привітанні.

AKUZ9416

Нагадаємо, в НТУУ «КПІ» вже декілька років виплачується персональна стипендія Дмитра Андрієвського, яка присуджується студентам за особливі успіхи у навчанні та науковій роботі. 10 стипендіатів визначаються стипендіальною комісією університету за рейтинговою системою та затверджуються Вченою Радою НТУУ «КПІ». Стипендіати, студенти 3 - 6 курсів, щомісяця впродовж навчального семестру отримують додатково до академічної стипендії 1000 гривень.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online