Головна / Новини / 53 малозабезпечених мешканця Солом’янського району отримали матеріальну допомогу від народного депутата України Дмитра Андрієвського та депутата Київради Максима Шкуро

53 малозабезпечених мешканця Солом’янського району отримали матеріальну допомогу від народного депутата України Дмитра Андрієвського та депутата Київради Максима Шкуро


AKUZ9039

«До моєї громадської приймальні щомісяця надходять десятки звернень мешканців Солом’янського району з проханням надати матеріальну допомогу. Зазвичай це пенсіонери, інваліди, люди з важкими хворобами, які не мають коштів на лікування, матері, у яких хворі діти. Їх підтримка і надання матеріальної допомоги є одним з пріоритетів роботи моєї депутатської приймальні», – зазначив народний депутат України від фракції ВО «Батьківщина» Дмитро Андрієвський.

AKUZ8949

Політик підкреслив, що на теперішній час загальний фонд матеріальної допомоги, що видається мешканцям Солом’янського району, значно збільшився. Крім коштів народного депутата, громадяни отримують також матеріальну допомогу від депутата Київради Максима Шкуро.

AKUZ9012

«Лише об’єднавши зусилля, ми можемо допомогти нашим виборцям вирішити болючі й актуальні проблеми. Сьогодні наша команда своїми діями це успішно доводить», – переконаний народний депутат.

AKUZ9209

На звернення громадян за період січень-травень 2013 року 70 осіб отримало від депутатів матеріальну допомогу на суму близько 85 000 гривень.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online