Головна / Новини / Команда Дмитра Андрієвського привітала школярів зі святом Останнього дзвоника

Команда Дмитра Андрієвського привітала школярів зі святом Останнього дзвоника


AKUZ7456

«Це свято завжди хвилююче. Адже єдиний раз у житті буває перший і останній дзвоник. Випускникам доведеться приймати важливі рішення, обирати професію, брати на себе відповідальність. Я хочу побажати їм сміливості, наполегливості та віри у себе. Як сказав колись мудрий Лао-Цзи: «Шлях у тисячу миль починається з одного-єдиного маленького кроку», – зазначив у привітанні народний депутат України Дмитро Андрієвський.

AKUZ7067

Політик подякував учителям, які щоденно віддають частину свого життя і серця учням, докладають зусиль, щоб передати молодому поколінню знання і життєву мудрість, щоб виховати шляхетну і достойну особистість, допомогти сформувати кожному характер.

AKUZ7268

Випускники школи звернулися зі словами вдячності до своїх учителів та депутата й запросили їх на шкільний вальс.

AKUZ7510

Дмитро Андрієвський наголосив, що завдяки об’єднанню зусиль батьків, адміністрації школи, учителів можна створити комфортні умови для навчання дітей, щоб вони впевнено, без остраху крокували у подальше доросле життя.

AKUZ6793

«Вже понад 10 років я всіляко підтримую освітні заклади Солом’янського району. Майже кожна школа і кожен садок отримали меблі, чи навчальне приладдя, або здійснили ремонтні роботи, облаштували території. Таку роботу ми будемо продовжувати й надалі», – підкреслив народний депутат.

DSC_0340_1

Під час привітання школярів СЗОШ № 174 депутат Київради Максим Шкуро передав школі сертифікат на придбані меблі для актової зали на суму 13 500 грн. «На свято до школи ми завжди приходимо з подарунками. Спільно з народним депутатом України Дмитром Андрієвським ми продовжуємо реалізовувати програму підтримки освітніх закладів Солом’янського району», – зазначив у своїй промові Максим Шкуро.

DSC_0439_2

Школа № 173 отримала від депутатів шкільні меблі для кабінетів праці та образотворчого мистецтва на суму 10 287 гривень.

AKUZ7169

«Ви наше майбутнє, наша надія і наша віра. Від того, як ви будете навчатися, які цінності відстоюватиме, наскільки принциповою буде ваша життєва позиція залежить майбутнє нашої держави. Бажаю вам пишатися тим, що ви українці і зробити все, щоб бути щасливими у своїй країні», – йшлося у зверненні до школярів народного депутата країни Дмитра Андрієвського.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online