Головна / Новини / Дмитро Андрієвський передав Раді ветеранів Великої Вітчизняної війни оргтехніку

Дмитро Андрієвський передав Раді ветеранів Великої Вітчизняної війни оргтехніку


«До моєї громадської приймальні надійшло звернення від первинної організації Ради ветеранів Великої Вітчизняної війни Солом’янського району з проханням допомогти в отриманні оргтехніки для здійснення повсякденної роботи Ради. З нагоди Дня Перемоги організація отримала бажаний подарунок», – розповів народний депутат України Дмитро Андрієвський.

AKUZ4655_1

Юраков Семен Полікарпович, куратор з патріотично-виховної роботи СЗОШ № 26 міста Києва звернувся до Дмитра Андрієвського з проханням підтримувати заходи щодо патріотичного виховання молоді, та запитав стосовно можливості допомоги у придбанні меблів для школи. Дмитро Андрієвський повідомив, що на цей рік вже передбачено придбання меблів для СЗОШ № 26 на суму 20 000 гривень.

Народний депутат зазначив, що програму підтримки навчальних закладів Солом’янського району він реалізує спільно з депутатом Київради Максимом Шкуро, який також взяв участь у зустрічі з ветеранами.

AKUZ4765

Поспілкуватися з народним депутатом прийшло понад 50 ветеранів. Вони ставили запитання щодо невиплати пільг дітям війни, про скасування пенсійної реформи, про стан медичної галузі та обговорювали багато інших актуальних тем.

AKUZ4442

«Депутати від опозиції у Верховній Раді відстоюють скасування пенсійної реформи і вимагають здійснення виплат усіх пільг передбачених діючим законодавством, зокрема і дітям війни. Це було і залишається одним з наших пріоритетів», – наголосив Дмитро Андрієвський.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online