Головна / Новини / Дмитро Андрієвський привітав ветеранів Великої Вітчизняної війни з Днем Перемоги

Дмитро Андрієвський привітав ветеранів Великої Вітчизняної війни з Днем Перемоги


«Щороку я особисто відвідую ветеранів, вітаю їх з Днем Перемоги. Це надзвичайно важливо. Наш людський і моральний обов’язок піклуватися про них, оточити їх увагою і турботою. Сьогодні більшості з них  вже близько 90 років», – підкреслив народний депутат України Дмитро Андрієвський.
AKUZ4235Найстарший з ветеранів, який має 25 нагород, у тому числі 2 ордена Великої Вітчизняної війни, орден Червоної зірки, орден Б.Хмельницького Завіновський Михайло Лукич запросив народного депутата наприкінці травня відсвяткувати своє 97-річчя.
AKUZ4200Вдова Героя Радянського Союзу, яка теж має 7 нагород, у тому числі медаль Захисника Вітчизни, 86-річна Йотко Лідія Георгіївна поскаржилася Дмитру Андрієвському на мізерну пенсію, яку вона отримує за чоловіка.
IMG_8061Учасник бойових дій, володар 22 нагород, серед яких орден Великої Вітчизняної війни «За мужність» Іщук Віктор Акимович розповів Дмитру Андрієвському, як підірвав ешелон з 32-ма ворожими танками. Ветеран підкреслив, що найвищою для нього нагородою було виконання свого бойового завдання та патріотичного обов’язку.
AKUZ4346У сімейному колі сестер ветеранів, володарок орденів Великої Вітчизняної війни Пилипенко Наталії Петрівни і Томашевської Євгенії Леонідівни, разом з їх внучкою та правнучкою пригадали події часів бойової слави, переглянули старі світлини та посиділи за святковим столом.AKUZ4250Під час спілкування з Кобиньоком Юліаном Давидовичем Дмитро Андрієвський також обговорив проблему старого, непрацюючого ліфту у під’їзді будинку, де проживає ветеран. Депутат повідомив, що за його поданням капітальний ремонт ліфту вже включено до програми соціально-економічного розвитку міста Києва на 2013 рік.
AKUZ4296Дмитро Андрієвський привітав учасника Великої Вітчизняної війни Белецького  Володимира Івановича, який має 9 нагород, у тому числі  медалі «За відвагу» та за «Бойові заслуги».


Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online