Головна / Новини / Дмитро Андрієвський провів депутатський прийом громадян та надав матеріальну допомогу малозабезпеченим мешканцям Солом’янського району столиці

Дмитро Андрієвський провів депутатський прийом громадян та надав матеріальну допомогу малозабезпеченим мешканцям Солом’янського району столиці


AKUZ3097

«Підтримка малозабезпечених мешканців району, людей, яким життєво необхідна допомога, для мене залишається одним з найважливіших пріоритетів. Сьогодні, держава, на жаль, не створила належних умов для захисту пенсіонерів, інвалідів, важкохворих людей. Не виконуються державні програми соціального захисту, а система охорони здоров’я знаходиться в жахливому стані. Тому, потрібно терміново вирішувати ці проблеми як на законодавчому рівні, так і надавати будь-яку можливу матеріальну допомогу особисто», – переконаний народний депутат України від фракції ВО «Батьківщина» Дмитро Андрієвський.

AKUZ3106

«Я, пенсіонерка 1931 року народження. З 1979 року – вдова. Маю 40 років безперервного трудового стажу, ветеран праці, дитя війни, архітектор /.../ Моя донька – інвалід 1-ї групи, після інсульту прикута до ліжка і потребує моєї допомоги. Я сама лікуюсь як можу, а ліки в наш час недешеві, та й комунальні послуги забирають майже половину пенсії. Інших доходів я не маю, тому й прошу матеріальної допомоги», – йдеться у зверненні Савченко Олени Феофанівни.

AKUZ3125

У своїй громадській приймальні, що на вулиці Металістів, 9 у Солом’янському районі столиці, Дмитро Андрієвський зустрівся з малозабезпеченими мешканцями та надав матеріальну допомогу тим, хто опинився в скрутних життєвих умовах.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online